سلول درمانی زانو

استئوارتریت مفاصل یا همان ارتروز شایعترین علت مراجعه به جراح ارتوپد می باشد .  .از جمله علل دیگر اسیب مفاصل پارگی رباط , شکستگی , مفصل یا شانه ی یخ زده , و پارگی تاندون میباشد . بسیاری از دردها و اسیبهای مفاصل با درمان غیر جراحی درمان می شوند . جدیدترین تکنولوژی درمان ارتروز و اسیبهای تاندون و رباط استفاده از سلول بنیادی می باشد . تزریق سلول بنیادی تا حد زیادی جلوی جراحی های بعدی مفصل را می گیرد . امروزه در امریکا بیش از 2000 مرکز سلول درمانی مفصل وجود دارد . دکنر امین کامرانی راد با بیش از 3000 سلول درمانی مفصل و درمان زانو با سلول های بنیادی در خدمت بیماران عزیز است .

سلول درمانی زانو

خانم 76 ساله با ارتروز شدید زانو که تزریق سلول بنیادی زانو شده و غضروف زانو بهبود چشمگیر پس از یکماه داشت

 

بیمار اقای 52 ساله با استوارتریت شدید مفصل لگن دو طرف که تحت تعویض مفصل دو طرفه قرار گرفته است .

درمان ارتروز زانو و مفاصل با سلول بنیادی

درد زانو یکی از عواملی است که حرکت و تمامی جنبه های زندگی فرد را مختل می کند. استفاده از سلول های بنیادی مزانشیمال در درمان درد زانو و مفاصل  ساده ترین و بهترین تکنولوژی در درمان بیماران توسط فوق تخصص جراحی زانو و لگن می باشد . استفاده از سلول بنیادی روش بسیار بی خطر و موثریست که در کمترین زمان ممکن و بدون عارضه درد زانو و مفاصل بیمار را از بین برده و حرکت بهتر را برای بیمار هدیه می اورد .

خانم 87 ساله با ساییدگی شدید زانو یکماه پس از تزریق سلول بنیادی زانو و بهبودی غضروف زانو

اقای 65 ساله با درد زانو که تزریق سلول بنیادی زانو انجام و غضروف زانو بهبود داشت

 

خیلی از افراد سوال پرسیده اند که آیا فیلم سلول درمانی زانو توسط دکتر امین کامرانی راد را نیز در سایت تان می گذارید که در پاسخ به این سوال می گوییم در اسرع وقت و با آماده شدن فیلم سلول درمانی زانو با استفاده از سلول های بنیادی در سایت گذاشته خواهد شد.

دکتر امین کامرانی راد

استیوارتریت مفاصل از جمله زانو و لگن می تواند به ناتوانی و کاهش شدید کیفیت زندگی فرد منجر شود ، لذا درمان این بیماری ناتوان کننده همواره یکی از چالشهای جراحان ارتوپد بوده است . درمان‌هایی که برای استیوارتریت خفیف درنظر گرفته می شود از تجویز مسکن و فیزیوتراپی تا ازن تراپی و پی ار پی می‌باشد .

برای استئوارتریت های بسیار شدید در سنین بالای ۶۵ سال معمولا تعویض مفصل زانو یا لگن در نظر گرفته می شود.

سلول بنیادی در مفصل

جدیدترین تکنولوژی درمان اسیبهای مفصل پیوند سلول بنیادی از بند ناف نوزاد می باشد . امروزه بیش از 2000 مرکز سلول درمانی زانو در کشور امریکا وجود دارد . بیشتر اسیبهای مفاصل از پارگی رباط تا ارتروز با سلول بنیادی درمان می شود .

جدیدترین تکنولوژی ترمیم غضروف و درمان جهت درمان درد زانو یا مفاصل در ارتروز استفاده از پیوند سلول بنیادی از بند ناف می باشد که تا حد زیادی می تواند تعویض مفصل را به تعویق بیاندازد.

درمان ارتروز مفصل

درمان اسیب رباط و تاندون با سلول بنیادی

مفصل مجموعه ای متشکل از استخوان غضروف رباط و تاندون ها می باشد . علاوه بر ارتروز زانو بسیاری از اسیبهای رباط زانو و مچ پا و شانه و پارگی تاندون شانه و همچنین شانه ی یخ زده با سلول بنیادی قابل درمان می باشد .

درمان زانو با سلول های بنیادی

درمان زانو با سلول های بنیادی روش نوین و جدیدی است که با پیشرفت علم و تکنوژی توانسته است جایگزین خوبی برای جراحی های زانو گردد. در جوامع امروزی به علت زندگی های ماشینی و عدم تحرک و ورزش کافی و افزایش وزن بدن، فشار بیش از حدی به زانوها و مفاصل پا می آید و باعث آسیب و درد در زانوها می گردد از طرفی به علت تغییر رویکرد در سبک زندگی و بوجود آمدن زندگی های آپارتمان نشینی درساختمان های بلند مرتبه و استفاده از پله های زیاد برای رفت و آمد و دیگر اینکه استفاده از غذاهای فست فودی و عدم تحرک باعث افزایش وزن افراد گردیده که در نتیجه با تجمیع دلایل ذکر شده افراد زیادی دچار زانو درد می گردند.بهترین و کامل ترین روش درمان زانو در در حال حاضر استفاده از سلول های بنیادی می باشد این سلول ها که از بدن خود افراد دریافت می شود که می توان از خون و چربی ها و یا از مغز استخوان همان فرد دریافت کرد و در زانوی آسیب دیده تزریق نمود که به علت تکثیر و ازدیاد می توانند عضوی جدیدی از جمله غضروف و یا رباط را بسازند.

درد زانو که به آرتروز زانو نیز معروف است به علت از بین رفتن غضروف بین مفاصل و سایش دو استخوان بوجود می آید این غضروف ها که محل تلاقی دو استخوانِ ران و ساق پا را از هم جدا می نمایند وجود دارند.غضروف ها که به صورت ماده ای ژله ای شکلی هستند که مانعی بین استخوان های ران و ساق پا را بوجود می آورند و فضایی را بین این دو استخوان ایجاد می کنند تا از سایش آن ها جلوگیری شود و باعث ایجاد درد نگردد.
آقای دکتر امین کامرانی راد از مبتکرین و جزء اولین پزشکان درمان زانو با سلول درمانی در ایران هستند که توانسته اند مشکلات زانوی بسیاری از افراد را به صورت دائمی حل نمایند این علم که در جهان و ایران به عنوان دانشی نوین و بی خطر شناخته شده است و دیگر نیازی به عمل جراحی با تیغ و ایجاد شکاف در زانو را نخواهیم داشت و به بستری بیمار در بیمارستان نیز نیاز ندارد و در کمتر از سه ساعت بدون بیهوشی و فقط با بی حسی موضع ای این کار انجام می شود.

اگر به دنیال بهترین فوق تخصص زانو در تهران می گردید آقای دکتر امین کامرانی راد که فوق تخصص زانو می باشند را به شما پیشنهاد می کنیم که در زمینه ی درمان زانو به روش نوین و جدید با استفاده از سلو های بنیادی که کاری ابتکاری از طرف ایشان می باشد و جزء ابداع کننده این روش در ایران نیز هستند می تواندگزینه مناسبی برای درمان و برطرف نمودن درد زانوی شما باشند این درمان که درمان غیر تهاجمی و بدون آسیب و بدون عمل جراحی و فقط با تزریق از طریق سرنگ درون زانو انجام می شود و شخص بیمار بعد از تزریق می تواند از بیمارستان مرخص شده و نیاز به بستری نمی باشد.

درمان مینیسک زانو که بیشتر برای ورزشکارن بع علت بخوردهای فیزیکی که با هم دارند و یا فشار بیش از حد به زانو که در حالت جنباتمه زدن مثل وزنه برداران که زیربار زیادی از وزنه ها به صورت نشسته قرار می گیرند می تواند دلیل پارگی مینیسگ گردد و با سلول درمانی می توان این بیماری را درمان کرد.

هزینه درمان ساییدگی زانو با سلول های بنیادی چقدر است

هزینه درمان زانو با سلول های بنیادی به مراتب خیلی کمتر از عمل های جراحی و عمل باز می باشد این نوع درمان به علت اینکه نیاز به بی هوشی و بستری در بیمارستان ندارد هزینه های درمان را به شدت کاهش داده و در حد دستمزد دکتر باید هزینه کرد در درمان به صورت عمل باز به علت اینکه قبل و بعد از عمل نیاز به مصرف داروهای گرانقیمت هست و یا اینکه عمل جراحی باید در اتاق عمل با تجهیزات پیشرفته و هزینه بر انجام شود و نیاز به دکتر متخصص جراح، دکتر متخصص بیهوشی و دستیاران دکتر می باشد .

همچنین بستری چند روز برای جوش خوردن محل شکاف عمل در بیمارستان و هزینه های جانبی دیگر مبلغ عمل را برای بیماربه ده برابر افزایش می دهد ولی با تزریق سلول درمانی در زانو حتی در مطب هم قابل انجام است و در کمتر از سه ساعت بیشتر طول نمی کشد و فقط بی حسی موضع می گردد و فقط دکتر متخصص این کار با شما سر و کار دارد و هزینه های دیگری از جمله اتاق عمل و یا متخصص بیهوشی و یا بستری در بیمارستان را ندارید و به همین علت هزینه به شدت کاهش می یابد.

تزریق سلول بنیادی به زانو چگونه انجام میشود؟

تزریق سلول بنیادی به زانو یک روش درمانی است که به منظور ترمیم و بهبود بافت‌های زانو استفاده می‌شود. روش‌های مختلفی برای تزریق سلول بنیادی وجود دارد و این وابسته به نوع سلول بنیادی و هدف درمانی شما است. در زیر روش‌های معمول برای تزریق سلول بنیادی به زانو را بررسی خواهیم کرد:

1. تزریق مستقیم: در این روش، سلول‌های بنیادی مستقیماً به زانو تزریق می‌شوند. این روش می‌تواند از طریق تزریق موضعی یا با روش جراحی انجام شود. در تزریق موضعی، سلول‌های بنیادی به شکل مایع یا هیدروژلی به زانو تزریق می‌شوند. در روش جراحی، سلول‌های بنیادی به صورت مستقیم در منطقه مورد نیاز در زانو قرار می‌گیرند.

2. تزریق مشتقات سلول بنیادی: در این روش، به جای تزریق سلول‌های بنیادی خام، مشتقات سلول بنیادی مانند تراریخته‌های سلولی یا فاکتورهای رشد سلولی به زانو تزریق می‌شوند. این مشتقات سلولی می‌توانند فرآیندهای ترمیمی و التیامی در بافت‌های زانو را فعال کنند.

مهم است که توجه داشته باشید که تزریق سلول بنیادی به زانو یک روش درمانی نسبتاً جدید است و هنوز در مراحل آزمایشی قرار دارد. قبل از انجام هر نوع روش درمانی، بهتر است با یک متخصص ارتوپدی مشورت کنید تا اطلاعات کاملی در مورد گزینه‌های درمانی موجود و راهنمایی‌های خاص برای شرایط خاص شم

عوارض تزریق سلول های بنیادی در زانو

اگر از عوارض معایب تزریق سلول های بنیادی بخواهیم بگوییم مورد خاصی در این زمینه مشاهده نشده و به ثبت نرسیده و عمل غیر تهاجمی می باشد وعوارض جانبی ندارد این روش به علت این که عمل باز نیست و به عمل بسته معروف است به الطبع عوارض و معایبی و یا ضرری به بدن وارد نمی شود و تنها موردی به بوجود می آید درد خفیف و ورم کم در روزهای اولیه می باشد و که توصیه ، سفارش، دستورالعمل و راهکارهایی که پزشک معالج بعد از عمل جراحی به بیمار می دهد می تواند در بهبودی هر چه زودتر بیمار کمک کند.

مراکز درمان زانو با سلول های بنیادی

مراکز زیادی برای درمان با سلول های بنیادی وجود دارد که خیلی از این مراکز به صورت زیر زمینی فعالیت دارند و یا اینکه مجوزهای لازم در این خصوص را ندارند و یا تخصص کافی در این زمینه را کسب نکرده اند اما دکتر امین کارانی راد دارای مجوز در این خصوص می باشد و یکی از مبتکرین سلول درمانی زانو در ایران و در بهترین بیمارستان های تهران و حتی در مطب شخصی خود نیز این عمل با تمامی امکاناتی که در آنجا وجود دارد انجام می شود.

4.8/5 - (28 امتیاز)

82 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • با سلام، خواستم بپرسم سلول بنیادی که تزریق میشه به بیمار، از خود بیمار گرفته میشه؟

  پاسخ
  • سلام بستگی به سن و کیفیت سلول بیمار داره در افراد مسن عمدتا از بند ناف نوزاد سالم و تایید شده گرفته میشه

   پاسخ
   • محمود شجیعی
    می 11, 2022 8:10 ق.ظ

    هزینه تزریق سلول بنیادی برای هر زانو تقریبی چقدر است وایا آرتروز شدید را درمان میکند

    پاسخ
    • سلام از هفت میلیون تومان بستگی به میزان. ارتروز شروع می‌شود و برای ارتروز شدید کاربرد خوبی دارد

     پاسخ
    • سلام مادر من ۸۲ساله هست و باطری تو قلبش وجوددارد. آیا میتونه از روش سلول بنیادی برای آرتروز زانو استفاده کنه. و اینکه هزینه با هزینه بیمارستان حساب شده؟ و با بیمه میهن قرارداد دارید

     پاسخ
    • عبدالمجید قائم پناه
     جولای 22, 2022 10:07 ق.ظ

     سلام
     ۱)آیا همزمان برای هر دو مفصل می توان تزریق سلول های بنیادی انجام داد؟
     ۲)سلامتی بدست آمده بعد از تزریق سلول های بنیادی در بهترین حالت ممکنه ویدترین شرایط استئوارتریت چقدر هست؟ چند سال هست؟

     پاسخ
     • سلام معمولا دو مفصل همزمان انجام میشه و بین ۱ تا ۷ سال دوام داره

    • سلام آیا برای پارگی کامل رباط و درمان گارگی مینیسک هم میشه از تزریق سلولهای بنیادی استفاده کرد؟

     پاسخ
   • سلام
    مادرم 66 ساله است
    دیابت داره و 20 سال هست که انسولین تزریق میکنه
    برای درمان آرتروز شدید چه روشی پیشنهاد میکنید؟
    چند جراح که مراجعه کردیم گفتن وضعیت زانو به حدی است که فقط باید تعویض مفصل انجام بده ولی گفتن به خاطر دیابت نمیتونه جراحی تعویض مفصل انجام بده
    نظر شما چیه
    درد بسیار بسیار بسیار شدید شدید شدید داره

    پاسخ
    • استفاده از سلول بنیادی برای اشخاص با بیماری زمینه ای بسیار مفید است

     پاسخ
     • سلام وقت بخیر ،ببخشید آیا تزریق سلول بنیادی در مشهد هم انجام میشه؟ مامان من هم آرتروز شانه دارن و هم مفصل زانو کامل ساییده شده

    • با سلام خانم ۵۲ ساله نیاز به جراحی فیوژن کمر داره با توجه به اینکه بیمار دچار پوکی استخوان می باشد آیا با سلول بنیادی میشه درمان کرد؟
     با تشکر

     پاسخ
   • سلام. وقت بخیر. این عمل برای افراد مبتلا به دیابت که از انسولین استفاده میکنن قابل انجام هست

    پاسخ
  • سلام هم میتونه از بیمار باشه هم از بند ناف نوزاد

   پاسخ
 • سلام هزینه درمان آرتروز زانو بوسیله سلولهای بنیادین چقدر است

  پاسخ
 • سلام..
  در مواردی که آرتروز شدیده و غضروف کلا از بین رفته و استخوان ها روی هم هستن با سن ۶۱ سال امکان درمان با این روش وجود داره؟
  و سلول های بنیادی از چ طریقی تامین میشه براشون

  پاسخ
 • درود بر شما
  سوال اول – از سلول بند ناف نوه ام در بانک سلول می توانم استفاده کنم ؟
  سوال ۲ بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ مربوط به تامین اجتماعی هزینه را قبول می کند ؟
  با تشکر

  پاسخ
  • سلام روش تزریق سلول بنیادی کاملا کنترل شده است و نمیتوان از بند ناف نوه ی شما استفاده کرد بیمه های تکمیلی متفاوت هستند باید با خود بیمه صحبت کنید

   پاسخ
  • پروین مبصری
   جولای 27, 2022 1:57 ب.ظ

   سلام درمان با سلول‌های بنیادین بند ناف بیماری برگشت پذیره
   آیا شامل بیمه تکمیلی می شود

   پاسخ
   • سلام تمامی بیماری‌های ناشی از پیری مجددا ممکن است عود کند قانونا بیمه ها مکلف به پرداخت هستند

    پاسخ
  • اکبر کاظم بیگی
   آگوست 15, 2022 5:09 ب.ظ

   مادر من ۸۸سالشه وازدرد زانو رنج می‌برندوازنظر قلبی مشکلی ندارد میشود که معالجه شود چه راهکارهایی را پیشنهاد میدهید

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر برای کسی که مینسک و رباط پا پاره شده غیر از عمل چه کاری میشه انجام داد برای بهبود کامل

  پاسخ
 • سلام ، من یکسال پیش تحت شیمی درمانی بوده ام والان قرص لتروزول و آلندرونیت مصرف میکنم آیا میتونم برای ساییدگی زانو تحت درمان قرار بگیرم؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید، من 18 سالمه، مینیسک زانو دارم،به نظرتون تزریق ژل هیالورونیک اسید بهتره یا سلول های بنیادین؟ و اگه بخوام سلول های بنیادین تزریق کنم بیمه هم قبول می کنید؟ اگه اره چه بیمه هایی؟

  پاسخ
  • سعیدمعصومی زاده
   آگوست 12, 2022 11:47 ق.ظ

   سلام، من حدود 6سال پیش دچار پارگی رباط صلیبی و مینیکس شدم و به دلایلی عمل نکردم
   حالا بعد از گذر این زمان احتمال عمل و نتیجه گیری هست؟؟؟

   پاسخ
  • سلام استفاده از سلول بنیادی بسیار موثرتر از هیالورونیک هست

   پاسخ
 • باسلام خدمت شما
  ۲ تا سوال داشتم خدمتتون

  ۱.بابته ارتروز زانو،استفاده از سلولهای بنیادی بندناف،باید از خود همان شخص باشه یا نه بانک خون بند ناف هست و همه افراد میتونن استفاده کنند؟منظورم کسی که از بچه گی خون بند ناف ذخیره داشته

  ۲.هزینه چقدره،خواهشا یه حدود میانگین بفرمائید،و بیمه قبول میکنید

  ممنون زنده باشید

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   مادرم ۵۸ سالشه ارتروز شدید لگن داره پای چپش دوبار ژل تزریق کرده دکتر براش دردش کمتر شدولی اثرش رفت آیا سلول های بنیادی میتونه کامل درمانش کنه؟اگه اره چقد طول میکشه تاثیر کنه و چندبار باید تزریق داشته باشه؟

   پاسخ
 • علی مرادی
  جولای 30, 2022 9:57 ق.ظ

  سلام من ۶۰ ساله ام پارسال مینیسک زانو عمل کردم دکتر گفت کمی ساییدگی مفصل دارید.اولا با سلول بنیادی حل میشه؟بعد این سلولو خودتون تامین میکنید؟لطفا ایمیل کنید بتونم ارتباط داشته باشم

  پاسخ
 • سید افشین پاکزادی
  آگوست 9, 2022 2:31 ب.ظ

  سلام مادر من آرتروز شدید داره با واکر راه میره سلول بنیادی هم نداریم دیابت نوع ۲ هم داره میتونه برای درمان زانوش از تزریق سلول بنیادی استفاده کنه ؟ اونوقت میتونه بدون واکر راه بره؟

  پاسخ
 • سلام تزریق چند مرتبه صورت میگیره؟ ودوره ی نقاهت بعد تزریق چه مدت است؟میزان موفقیت چند درصد هستش؟تزریق یکبار است یا چند سال یکبار تکرار میخواهد؟

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر مادرم ۷۵ سالشه در هردو زانو ساییدگی شدیدداره ودکتر گفته باید حتما تعویض مفصل انجام بده دیابت و فشار هم داره وانسولین تزریق میکنه ما شهرستان هستیم برای تزریق سلول بنیادین باید چند روز در مرکز معالجه بمونیم

  پاسخ
 • سلام من آرتروز در زانوهام دارم پای چپ شدیدتر و پای راست خفیف تر ، بنظرشما تزریق ژل هیالورنیک اسید بهتره است یا سلول های بنیادین؟ و اگه بخوام هر کدام را تزریق کنم بیمه قبول می کند؟ من بیمه sos هستم

  پاسخ

  پاسخ
  • بابک کرمی
   آگوست 24, 2022 2:57 ب.ظ

   سلام. در رابطه با آرتروز شدید زانو مادرم و اینکه سلول‌های بنیادی برای این سن بهتره یا تعویض مفصلزانو

   پاسخ
  • سلام سلول بنیادی از ژل هیالورونیک بسیار بهترهصورتحسابتونو قانونا بیمه باید تایید کنه

   پاسخ
 • سلام پدر بنده به تعویض مفصل برای یکی از زانوها احتیاج داره آیا سلول درمانی میشه انجام داد یا حتما باید عمل بشه؟
  با بیمه‌ تکمیلی سینا قرارداد دارین؟

  پاسخ
 • محمد رضائی
  سپتامبر 7, 2022 4:28 ب.ظ

  باسلام ۶۲ سال دارم زانوی من بطور شدید پرانتزی است آیا با سلول بنیادی قابل درمان است

  پاسخ
 • محمدرضا پاسبان
  سپتامبر 18, 2022 7:06 ب.ظ

  سلام .‌‌‌من 38 سالمه و بخاطر ورزش زیاد دچار ساییدگی کشک زانو شدم . ولی خیلی شدید نیست . با سلول های بنیادی میشه درمانش کنم .

  پاسخ
 • سلام من دیسک گردن دارم سی سال سن دارم. سلول های بنیادی واسه دیسک هم موثره؟

  پاسخ
 • ماریا سیاحی
  اکتبر 15, 2022 5:41 ق.ظ

  باسلامووقت بخیر .آیا شخصی که از ارتفاع افتاده باشد ولگنش آسیب دیده باشد می‌تواند از سلولهای بنیادی بهره مند شود و سلامتی خود را دوباره بدست بیاورد .و هزینه این عمل چقدر می‌باشد با تشکر .

  پاسخ
 • محسن محمدمیرزا
  اکتبر 15, 2022 6:03 ق.ظ

  سلام ، مادرم ۶۰ سال سن دارن سایدگی مفصل هر دوتا زانو پا رو دارن و اتروز هم دارن . با سلول های بنیادین درمان میشه یا نه . و هزینه تقریبی چقدر هست . دفترچه نیروهای مسلح داره . ممنون

  پاسخ
 • سید مسعود قریشی
  اکتبر 15, 2022 6:10 ق.ظ

  سلام قریشی هستم
  4سال تصادف کردم دوتا مینسک و تاندون پای راست پاره و غضروف خرد شده
  چکار کنم میشود از این راه به نتیجه رسید یا نه

  پاسخ
 • درود بر شما ..برای ساییدگی مفصل مچ پا هم کوثر هست ؟ من آرتریت روماتویید دارم و علاوه بر زانو ها مچ پاهایم هم گفتند که تخریب شده

  پاسخ
 • درود بر شما ..برای ساییدگی مفصل مچ پا هم کوثر هست ؟ من آرتریت روماتویید دارم و علاوه بر زانو ها مچ پاهایم هم گفتند که تخریب شده

  پاسخ
 • سلام مادر من ۶۷ سالشه و در قسمت ران لخته داره که دارو برای لختش مصرف میکنه. آیا درمان آرتروز زانو که بسیار شدید هم هست ، بروش سلول بنیادی ، بخاطر وجود لخته ، برایش ریسک نداره ؟

  پاسخ
 • فریدون رمضی
  اکتبر 27, 2022 8:45 ب.ظ

  دکتر جان سلام
  دیسک کمر جراحی کرده ام بعد از ۳ماه درد دو زانو دارم علت در چیست؟
  چه باید بکنم؟ لازم است عکس یا MRI بگیرم؟ سپاس

  پاسخ
 • باسلام خانم33ساله هستم بدلبل ارتریت روماتویبد مفصل زانو و مچ پای چپم تخریل شدن و دکتر حدود ده روز پیش سلول بنیادی برام تزریف کردن اما هنوز کاملا روان و راحت راه نمیرم و دردخفیفی دارم ایا این تزریق کی نتیجه میده و میتونم بدون سختی و درد راه برم و همچنین فعلا ورم زانوم کامل قطع نشده

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر .من یه مشکلی دارم میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم ۳۷سالمه زانو هام حالت پرانتزی هستش میخوام بدونم برای صاف شدن پاهام باید عمل جراهی انجام بدم یا با سلول درمانی درست میشه.

   پاسخ
 • کبری زین الدینی
  نوامبر 13, 2022 8:38 ق.ظ

  سلام آیاسلول بنیادی درزانو تزریق شود عوارض ندارد؟؟ بعضیها میگن که تومورایجادمیکند؟؟آیا درسته؟؟ چون میخام برای زانو ی خودم استفاده کنم

  پاسخ
 • مهدی خداکرمی
  نوامبر 14, 2022 1:56 ق.ظ

  باسلام و عرض ادب من آقای ۴۷ ساله هستم و پزشک فوق تخصص زانو گفته هر دو زانو درگیر آرتروز شدید شده ولی خوشبتانه درحالی حاضر درد خیلی کمی دارم وبرای درمان آن لطفا مرا راهنمایی کنید .

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید مادر من ۵۷ سالش هس و دچار آرتروز شدید هر دو پا و پارگی مینیسک یکی از پاهاش شده.تو عمل دیسک کمرش عصب سیاتیکش آسیب دیده و دکترا میگن امکان پاسخ به تعویض مفصل نداره.خودمم به زودی زایمان میکنم با سلولهای بنیادی بچه ام میتونیم برای مادرم کاری بکنیم ممنون میشم اگر جواب بدین

  پاسخ
 • من۲۶ سال دارم،وبیماری نکروزجفت زانو دارم.آیاباسلولهای بنیادی درست میشه؟اگه درست میشه هزینش چقدره؟

  پاسخ
 • سلام مادرم براثر کار زیاد زانو درد داره و زانوش کج شده ….با سلول درمانی خوب میشه؟

  پاسخ
 • سارا طاهری
  دسامبر 25, 2022 7:39 ب.ظ

  سلام من 38سالم هست
  زانو درد شدید دارم زانو چپم راه درمانش چیه 🥹

  پاسخ
 • فرح منهاجی
  دسامبر 31, 2022 1:09 ب.ظ

  من تزریق سلول های بنیادی را پیش شما انجام دادم اگرقبلا درد زانودر نتیجه ورزش یا پیاده روی بیشتر میشد .الان چه احتیاطی لازم است؟

  پاسخ
 • عباس فلاحی
  ژانویه 2, 2023 3:47 ب.ظ

  سلام.فلاحی هستم.MRI از زانو گرفتم و دکتر تشخیص پارگی مینیسک داخلی و خارجی و آرتروز رو داده. و گفته اگه فوتبال بازی نکنی با فیزیوتراپی دردش کاسته میشه.میخاستم بدونم که با سلول بنیادی، مینیسک و آرتروز درست میشه و میشه دوباره فوتبال بازی کرد یا نه؟

  پاسخ
 • سلام خانمی ۴۰ ساله هستم برای تعویض مفصل اقدام کردم که در حین عمل متوجه شدند که دچار ضعف عضلانی هستم و آزمایش ژنتیک هم دادم و منتظر جوابش هستم میخواستم ببینم آیا در این مورد هم سلول های بنیادی رو میشه به زانوم تزریق کرد یا باید اول منتظر جواب ژنتیک باشم ؟

  پاسخ
 • زهره رودی دانشجوی کارشناسی مامایی
  ژانویه 21, 2023 3:44 ق.ظ

  مطالب بسیار مفید بودند ولی کاش به سوالات پاسخ بدهید چون سوال بسیاری از افراد هستند

  پاسخ
 • خانم احمدی
  مارس 25, 2023 9:53 ب.ظ

  سلام و وقت بخیر من خانم 32 ساله هستم و مدتی است که بیماری کوستوکندریت در مفصل قفسه سینه را دارم آیا با این روش سلول درمانی این بیماری درمان میشود. ممنون

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
تماس با کلینیک